logo
beIN SPORTS HD 1
Paylaş:
22 Ocak 2020 Çarşamba 03:13:32
futbol
02:45Galacticos - DevilsCanlı
tenis
00:00Laura Pigossi - Clothilde De Bernardi
futbol
01:00Carabobo - Club Universitario de Deportes
futbol
01:00Cayón - Trafalgar Southstars
basketbol
01:00Sao Jose Unimed Vinac - Paulo
futbol
02:00Retro Brasil - Santa Cruz Futebol Clube
futbol
02:00Coimbra - União Recreativa dos Trabalhadores
futbol
02:00Confianca - Lagarto
futbol
02:00Kunupio - W Connection
basketbol
02:00UNIFACISA - Corinthians
tenis
02:00Gleason/Cako - Boskovic/Zarazua
futbol
02:15Botafogo da Paraíba - Paulo Crystal
futbol
02:15Desportiva Perilima - Sousa
basketbol
02:15Urunday Universitario - Atletico Aguada
tenis
02:30Salma Djoubri - Audrey Albie
tenis
02:45Richard Berankis - Querrey
tenis
02:45Anastasia Pavlyuchenkova - Nina Stojanovic
tenis
02:45Li - Sofia Kenin
tenis
02:45Astra Sharma - Anett Kontaveit
tenis
02:45Carla Suarez Navarro - Aryna Sabalenka
tenis
02:45Swiatek - Tímea Babos
tenis
02:45Julia Goerges - Petra Martic
tenis
02:45Kristyna Pliskova - Heather Watson
tenis
02:45Naomi Osaka - Saisai Zheng
tenis
02:45Paula Badosa Gibert - Petra Kvitova
tenis
02:45Sara Sorribes Tormo - Veronika Kudermetova
tenis
02:45Shuai Zhang - Caty McNally
tenis
02:45Taylor Townsend - Jessica Pegula
tenis
02:45Chan/Chan - Kalashnikova/Kato
tenis
02:45Daniell/Oswald - Granollers/Ceballos
tenis
02:45Krajicek/Skugor - Jebawy/Zelenay
tenis
02:45Harmony - Emiliana Arango
tenis
02:45Black/Lopez - Bunch/Eibl
tenis
02:45Halbauer/Chang - Maristany Zuleta De Reales/Seguel
futbol
03:00Club Atlético Sarmiento Resistencia - Chaco For Ever
tenis
03:00Richard Berankis - Querrey
tenis
03:00Anastasia Pavlyuchenkova - Nina Stojanovic
tenis
03:00Li - Sofia Kenin
tenis
03:00Astra Sharma - Anett Kontaveit
tenis
03:00Carla Suarez Navarro - Aryna Sabalenka
tenis
03:00Swiatek - Tímea Babos
tenis
03:00Julia Goerges - Petra Martic
tenis
03:00Kristyna Pliskova - Heather Watson
tenis
03:00Naomi Osaka - Saisai Zheng
tenis
03:00Paula Badosa Gibert - Petra Kvitova
tenis
03:00Sara Sorribes Tormo - Veronika Kudermetova
tenis
03:00Shuai Zhang - Caty McNally
tenis
03:00Taylor Townsend - Jessica Pegula
tenis
03:00Daniell/Oswald - Granollers/Ceballos
tenis
03:00Krajicek/Skugor - Jebawy/Zelenay
tenis
03:00Chan/Chan - Kalashnikova/Kato
futbol
03:00Bubali - Dakota
futbol
03:00Caledonia - Horquetta Rangers
tenis
03:00Bencheikh/De bernardi - Podoroska/Sanchez
tenis
03:00Leonard/Halemai - Bogdan/Beslagic
tenis
03:00Meliss/Molinaro - Djoubri/Georges
futbol
03:30Club Defensores de Pronunciamiento - Crucero del Norte
futbol
03:30Club Blooming - Real Santa Cruz
futbol
03:30Manaus - São Raimundo
futbol
03:30Uberlandia - Clube Atlético Mineiro
futbol
04:00Club Atletico Guemes - Central Norte
futbol
04:00Querétaro - Juarez
futbol
04:00Venados - Pachuca
tenis
04:30Daniel Evans - Yoshihito Nishioka
tenis
04:30Guido Pella - Gregoire Barrere
tenis
04:30Alison Riske - Zhu
tenis
04:30Ashleigh Barty - Polona Hercog
tenis
04:30Caroline Wozniacki - Dayana Yastremskaya
tenis
04:30Ekaterina Alexandrova - Barbora Krejcikova
tenis
04:30Elise Mertens - Danka Kovinić
tenis
04:30Jabeur - Caroline Garcia
tenis
04:30Arevalo/O'Mara - Dellien/Londero
tenis
04:30Gille/Vliegen - Andujar/Lopez
tenis
04:30Krawietz/Mies - Bublik/Kukushkin
tenis
04:30Rojer/Tecau - Inglot/Qureshi
tenis
04:30Inglis/Mcphee - Kichenok/Yang
tenis
04:30King/McHale - Voracova/Pera
basketbol
04:30Dallas Mavericks - LA Clippers (S SPORT HD)
tenis
04:50Cori Gauff - Sorana Cirstea
tenis
05:00Marton Fucsovics - Jannik Sinner
basketbol
05:00Duke - Miami (S SPORT 2 HD)
tenis
06:00Benoît Paire - Marin Cilic
tenis
06:00Diego Sebastian Schwartzman - Alejandro Davidovich Fokina
tenis
06:00Matteo Berrettini - Tennys Sandgren
tenis
06:00Tatsuma - Novak Djokovic
tenis
06:00Tommy Paul - Grigor Dimitrov
tenis
06:00Greet Minnen - Elena Rybakina
tenis
06:00Kontinen/Struff - Seppi/Sonego
tenis
06:00Molteni/Nys - Bolt/Ebden
tenis
06:00Popyrin/Ellis - Dodig/Polasek
tenis
06:00Brady/Dolehide - Melichar/Xu
tenis
06:00Golubic/Davis - Aiava/Cabrera
tenis
06:00Kuzmova/Sasnovich - Bozovic/Marshall
futbol
06:00Atlético San Luis - Club Tijuana
futbol
06:00Guadalajara - Dorados de Sinaloa
tenis
06:00Hugo Grenier - Antoine Hoang
tenis
06:00Wishaya Trongcharoenchaikul - Roberto Marcora
tenis
06:00Zhizhen Zhang - Roman Safiullin
tenis
06:30Christian Garin - Milos Raonic
tenis
06:30Stefanos Tsitsipas - Philipp Kohlschreiber
tenis
06:30Bedene/A. Behar - Delbonis/Mayer
tenis
07:00Collins/Rosolska - Kozlova/Linette
tenis
07:30Kecmanovic/Ruud - Klaasen/Marach
tenis
07:30Purcell/Saville - Vasilevski/Rublev
tenis
07:30Sitak/Sharan - Carreno Busta/Sousa
tenis
07:30Muhammad/Santamaria - Sanders/Hong
tenis
07:30Rodionova/Fourlis - Larsson/Peterson
tenis
07:30Doi/Niculescu - Kalinskaya/Putintseva
tenis
07:30Aslan Karatsev - Dmitry Popko
tenis
07:30Attila Balázs - Filippo Baldi
tenis
07:30Peter Polansky - Shuichi Sekiguchi
tenis
08:00Marc Polmans - Dusan Lajovic
tenis
08:00Michael Mmoh - Roberto Bautista-Agut
tenis
08:00Hibino - Maria Sakkari
tenis
08:00Djere/Cecchinato - Koolhof/Mektic
tenis
08:00Guccione/Reid - Lopez/Ramos Vinolas
tenis
08:30Hubert Hurkacz - John Millman
tenis
08:30Qiang Wang - Fiona Ferro
tenis
09:00Bryan/Bryan - Bopanna/Uchiyama
tenis
09:00Denis Yevseyev - Botic Van De Zandschulp
tenis
09:00Renzo Olivo - Robin Haase
tenis
09:00Gaio/Lorenzi - Brkic/Pavic
tenis
09:30Venus/Peers - Nielsen/Puetz
tenis
10:00Emir Şendoğan - Antonio Cayetano March
tenis
10:00Julien Cagnina - Timofey Skatov
tenis
10:00Martin Tiffon - Esteban Bruna
tenis
10:00Andreea Prisacariu - Anja Wildgruber
tenis
10:00Nana Kawagishi - Nina Potocnik
tenis
10:00Valentina Losciale - Martina Colmegna
tenis
10:00Konstantin Kravchuk - Egor Noskin
tenis
10:00Vladimir Korolev - Pavel Verbin
tenis
10:00Daria Kudashova - Amina Anshba
tenis
10:00Dejana Radanović - Darya Astakhova
tenis
10:00Lara Salden - Taisya Pachkaleva
tenis
10:00Maria Shusharina - Berfu Cengiz
tenis
10:30Jiri Vesely - Zdenek Kolar
tenis
11:00Jordan Thompson - Fabio Fognini
tenis
11:00Tamara Zidansek - Serena Williams
futbol
11:00Energetik-BGU - Isloch
futbol
11:00Para Hills Knights - South Adelaide Panthers
tenis
11:00Asrawy - Moritz Trocker
tenis
11:00Dimitriy Voronin - Philip Bachmaier
tenis
11:00Dusan Rajic - Davud Amirov
tenis
11:00Fermin Tenti - Benjamin Dhoe
tenis
11:00Marco Furlanetto - Duje Kekez
tenis
11:00Nikolas Sanchez Izquierdo - Andrey Chepelev
tenis
11:00Stefano Baldoni - Daniele Capecchi
tenis
11:00Andjela Jocovic - Andra Maria Nitescu
futbol
11:30Manipur - Arunachal Pradesh
tenis
11:30Razborsek - Marlon Vankan
tenis
11:30Alba Rey Garcia - Claudia Hoste Ferrer
tenis
11:30Beyda Baykal - Ayla Aksu
tenis
11:30Marina Yudanov - Barbara Dessolis
tenis
11:30Simona Ogescu - Vanessa Ersoz
tenis
11:30Martin Borisiouk - Evgeny Tyurnev
tenis
11:30Ekaterina Kazionova - Veronika Pepelyaeva
tenis
11:30Vivian Heisen - Alisa Kummel
futbol
12:00Customs United - Bangkok
futbol
12:00Universitatea Cluj - Arieșul Turda
futbol
12:00Bunyodkor - Al-Zawra'a
tenis
12:00King/Reese - Ratiwatana/Rungkat
tenis
12:00Ratiwatana/Trongcharoenchaikul - Reyes-Varela/Escobar
tenis
12:00Golubev/Nedovesov - Oliveira/Yang
tenis
12:00Kyrian Jacquet - Alexandre Muller
tenis
12:00Mats Moraing - Karim-Mohamed Maamoun
tenis
12:00Alvaro Lopez San Martin - Emilien Voisin
tenis
12:00Antoine Bellier - Ricardo Ojeda Lara
tenis
12:00Clement Tabur - Hugo Pontico
tenis
12:00Blanchet - Hugo Pierre
tenis
12:00Lina Glushko - Weronika Falkowska
tenis
12:00Valeria Gorlats - Nikola Breckova
tenis
12:00Helene Pellicano - Yvonne Cavalle-Reimers
tenis
12:00Jessica Bouzas Maneiro - Camilla Rosatello
tenis
12:00Lara Escauriza - Violeta Martinez
tenis
12:00Linnea Malmqvist - Alba Carrillo Marin
tenis
12:00Margot Yerolymos - Marta Custic
tenis
12:00Maria Gutierrez Carrasco - Mira Antonitsch
tenis
12:00Maria Marfutina - Athina Pitta
tenis
12:00Valentina Ryser - Nina Stadler
tenis
12:00Aziz Dougaz - Luca Castelnuovo
tenis
12:00Jesper De Jong - Majed Kilani
tenis
12:00Skander Mansouri - Moez Echargui
tenis
12:00Nika Shytkouskaya - Natalia Orlova
futbol
12:15Nepal Polis Kulübü - Machhindra
tenis
12:30Filip Krajinović - Roger Federer
futbol
12:30Dukla Prague - Příbram
futbol
12:30DAC 1904 Dunajská Streda - Nitra
tenis
12:30Hanyi - Fabrizio Ornago
tenis
12:30Juan Pablo - Valentin Vanta
tenis
12:30Muthu Aadhitiya Senthilkumar - Dennis Uspensky
tenis
12:30Nathan Seateun - Thomas Pavlekovich Smith
tenis
12:30S D Prajwal - Mathieu Perchicot
tenis
12:30Sergi Perez Contri - Gergely Madarasz
futbol
12:45Adelaide Blue Eagles - Western Strikers
tenis
13:00Madison Keys - Arantxa
futbol
13:00Tatran Liptovský Mikuláš - Fotbal Třinec
futbol
13:00Sparta Prague - Vysočina Jihlava
futbol
13:00Banik Ostrava - Ružomberok
futbol
13:00Slovan Liberec - Chrudim
futbol
13:00FK - Sindelic Belgrade
futbol
13:00Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec
futbol
13:00Górnik Łęczna - Motor Lublin
tenis
13:00Aleksandre Bakshi - Alessandro Petrone
tenis
13:00Bogdan Borza - Justin Eleveld
tenis
13:00Jonathan Eysseric - Nitin Kumar Sinha
tenis
13:00Valentin Lapalu - Yanki Erel
tenis
13:00Colmegna/Njiric - Okuno/Han
futbol
13:00Zbrojovka Brno - Skalica
tenis
13:00Leonid Sheyngezikht - Viktor Nikitin
tenis
13:00Mikhail Fufygin - Matvey Khomentovskiy
tenis
13:00Valeriya Strakhova - Olga Doroshina
futbol
13:30Shohada Razakan - Sardar Bukan
tenis
13:30Pavel Kotov - James Ward
tenis
13:30Serhiy Stakhovsky - Nino Serdarusic
tenis
13:30Arthur Bouquier - Marek Gengel
tenis
13:30David Poljak - Arthur Reymond
tenis
13:30Laurent Rochette - Joffrey De Schepper
tenis
13:30Yannick Mertens - Titouan Droguet
tenis
13:30Anna Parkhomenko - Patricija Spaka
tenis
13:30Elena Malygina - Katarina Kuzmova
tenis
13:30Noel Saidenova - Bojana Klincov
tenis
13:30Shelly Bereznyak - Katyarina Paulenka
tenis
13:30Arjun Kadhe - Marko Tepavac
tenis
13:30Mario Gonzalez Fernandez - Louis Tessa
tenis
13:30Jodie Anna Burrage - Miriam Kolodziejova
tenis
13:30Rania Azziz - Nina Alibalic
futbol
14:00Kasımpaşa - Alanyaspor
futbol
14:00Rayong - Sisaket
tenis
14:00Kulambayeva/Ma - Kawagishi/Kobayashi
futbol
14:00Svay Rieng - Master 7
tenis
14:00Alexander Shevchenko - Petr Hajek
tenis
14:00Cindy Burger - Barbora Matusova
tenis
14:00Elena Milovanovic - Lina Qostal
tenis
14:00Helene Scholsen - Jelena Kovac
tenis
14:00Lucie Wargnier - Federica Sacco
tenis
14:00Evan Hoyt - Stefan Seifert
tenis
14:00Ryan Nijboer - Adrian Bodmer
futbol
14:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (A Spor HD)
tenis
14:30Sevcikova/Wildgruber - Craciun/Prisacariu
tenis
14:30Türkmen/Ersoz - Oliynykova/Sakellaridi
tenis
14:30Akkoyun/Turker - Nagy/Razborsek
tenis
14:30Djurabek Karimov - Danil Spasibo
tenis
14:30Mikalai Haliak - Savriyan Danilov
tenis
14:30Sergei Pogosian - Richard Muzaev
tenis
14:30Sofya Lansere - Aleksandra Pospelova
futbol
15:00Senica - Dubnica
futbol
15:00Randers - Vendsyssel
futbol
15:00Tiszakecske - Kecskeméti
futbol
15:00Buildcon - ZESCO United
futbol
15:00Zanaco - Nakambala Leopards
tenis
15:00Corentin Denolly - Oscar Otte
tenis
15:00Daniela Vismane - Nicole Khirin
tenis
15:00Kseniya Yersh - Anastasia Kulikova
tenis
15:00Sofia Nami Samavati - Quirine Lemoine
tenis
15:00Enrico Dalla Valle - Takanyi Garanganga
tenis
15:00Carola Cavelli - Gozal Ainitdinova
tenis
15:00Chiraz Bechri - Martina Peretti
tenis
15:00Lukic - Tereza Mihalikova
tenis
15:00Drozd Pereira/Intert - Suvirdjonkova/Zheng
tenis
15:00Nieuwboer/Haseth - Danukova/Shauha
futbol
15:15Indera - Yangon United
futbol
15:30Chelsea - Leaper St Joseph
futbol
15:30Kwun Tong - Wanchai
futbol
15:30Slavia Prague - Ústí nad Labem
futbol
15:30Ghazl El Mahalla - Maleyat Kafr El Zayat
futbol
15:30Al-Kawkab - Al-Ta'ee
tenis
15:30Jerzy Janowicz - Constant Lestienne
tenis
15:30Jakob Aichhorn - Johannes Haerteis
tenis
15:30Robin Stanek - Handel
futbol
15:40Al-Bukayriyah - Jeel Club
futbol
15:55Ain Al-Atawlah - Khaleej Khor Fakkan
futbol
16:00Luftetari - Kukesi
futbol
16:00Poprad - Tatran Prešov
futbol
16:00Austriya Wien - Petržalka 1898
futbol
16:00Varnsdorf - Taborsko
futbol
16:00Gyirmot Sportegyesulet - ŠKF Sereď
futbol
16:00Ried - Swarovski Wattens
futbol
16:00Muangthong United - Nong Bua Pitchaya
futbol
16:00Mwadui - Azam
futbol
16:00Singida United - Young Africans
futbol
16:00Larissa - Panetolikos
tenis
16:00Alibek Kachmazov - Matvey Minin
tenis
16:00Sabanin - Timur Kiuamov
tenis
16:00Kubareva/Shytkouskaya - Morton/Morton
tenis
16:00Goering/Ponomar - Vogt/Hamidovic
tenis
16:00Tomanova/Herdzelas - Boehner/Fonte
futbol
16:30Defenders - Paro
futbol
16:30Real Kings - Ajax Cape Town
futbol
16:30Picerno - Cavese
futbol
16:30Corigliano Calabro - Tommaso
tenis
16:30Bonzi/Muller - Vatutin/Klein
tenis
16:30Barbu/De Jong - Kilani/Malesevic
futbol
17:00Göztepe - Antalyaspor
futbol
17:00Bengaluru - Odisha
futbol
17:00Renate - Giana Erminio
futbol
17:00Gozzano - Alessandria Calcio 1912
futbol
17:00Pianese - Pro Vercelli 1892
futbol
17:00Calcio Catania - Avellino 1912
futbol
17:00Paganese Calcio 1926 - Viterbese Castrense
futbol
17:00Omonia - Ermis Aradippou
futbol
17:00Domžale - Budafoki MTE-Ujbuda
futbol
17:00Rijeka - Triglav Kranj
futbol
17:00Dubrava - Dugo Selo
futbol
17:00Odense Boldklub - Helsingborgs
tenis
17:00Alexandra Anttila - Anastasia Sysoeva
tenis
17:00Joelle Kissell - Victoria Rodriguez
tenis
17:00Nika Kukharchuk - Jessica Plazas
tenis
17:00Kubka/Falkowska - Breckova/Laboutkova
tenis
17:00Vindiga/Runcha - Parkhomenko/Petruzelova
futbol
17:00Göztepe - Antalyaspor (A Spor HD)
futbol
17:30Casertana - Potenza
tenis
17:30Gakhov/Elgin - Borisiouk/Saidkarimov
tenis
17:30Kajuru/Kraus - Seibold/Zaja
tenis
17:30Kern/Schmucker - Garland/Chiesa
tenis
17:30Poduraeva/Praefke - Berankova/Jorge
futbol
17:45Fahaheel - Salibikhaet
futbol
17:45Jahra SC Kuwait - Khaitan Sporting Club
futbol
17:55Al-Nahda Club Al-Khobar - Al-Batin
futbol
18:00Tadamun Buri - Qalali Club
futbol
18:00Al-Budaiya - Al-Ittihad Bahreyn
futbol
18:00AlbinoLeffe - Pistoiese
futbol
18:00Südtirol - Pesaro
futbol
18:00Kharaitiyat - Al-Mesaimeer Sports Club
futbol
18:00Al-Markhiya Sports Club - Bidda
futbol
18:00Lusail - Al Shamal
futbol
18:00Muaither - Waab
futbol
18:00Doxa Katokopias - Enosis Neon Paralimni
futbol
18:00Dundalk - Cluj
futbol
18:00Dinamo București - Krasnodar
futbol
18:001846 - Turkgucu Ataspor
tenis
18:00Alexis Gautier - Thomas Laurent
tenis
18:00Louis Dussin - Anton Matusevich
futbol
18:15Crete - Olympiacos
futbol
18:15Volos - Athens
futbol
18:30Medina 3 - Douanes Nouakchott
futbol
18:40Al-Ansar Medina - Ohud Medina
tenis
18:45Antonic/Schaeder - Grimm/Duerst
tenis
18:45Barad Itzhaki/Wuarin - Marfutina/Rosatello
tenis
18:45Cavalle-Reimers/Cervino Ruiz - Redondo/Suviste
tenis
18:45Lovqvist/Saner - Bouzo Zanotti/Moreno Barranquero
tenis
18:45Yerolymos/Stadler - Orange/Robbe
tenis
18:45Yoshitomi/Ogata - Andres-Rodriguez/Ugrelidze
futbol
19:00Tirana - Bylis Ballsh
futbol
19:00Karmiotissa Polemidion - Larnaca
futbol
19:00Hanácká Slavia Kroměříž - Vyskov
futbol
19:30Latrikunda United - Falcons
futbol
19:30Holstein Kiel - Flora Tallinn
futbol
19:30Sesvete - Zagorec Krapina
tenis
19:30Alexandre Peyrot - Mats Rosenkranz
tenis
19:30Lucas Catarina - Kenny de Schepper
basketbol
19:30Unics Kazan - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
futbol
19:45Puente Genil - Ceuta
futbol
20:00Olbia Calcio - Siena
futbol
20:00Teramo - Catanzaro 1929
futbol
20:00Apollon Limassol - APOEL
futbol
20:00Mura 05 - Beltinci
tenis
20:00Cline/Closs - Vanlangendonck/Fung
tenis
20:00Mikulskyte/Appleton - Aikawa/Kishigami
tenis
20:00Perez Garcia/Plazas - James/Kuprina
futbol
20:30Beşiktaş - Erzurumspor
futbol
20:30Heracles Almelo - Vitesse
futbol
20:30Calcio Lecco 1912 - Atletico Arezzo
futbol
20:30Pergolettese 1932 - Calcio Como
futbol
20:30Cesena - Carpi 1909
futbol
20:30Imolese Calcio 1919 - Rimini 1912
futbol
20:30Ravenna - Fermana
futbol
20:30Bisceglie 1913 Don - Rende
futbol
20:30Vibonese Calcio - Monopoli
futbol
20:30Keflavík FutbolClub - Haukar
futbol
20:30Roskilde - B.93 Copenhagen
futbol
20:30Armée - Brakna
futbol
20:30Panathinaikos - Atromitos
futbol
20:30Beşiktaş - BB Erzurumspor (A Spor HD)
futbol
21:00Elche - Athletic Bilbao
futbol
21:00Ibiza - Barcelona
futbol
21:00Atlético Monte Azul - Claro Futebol Clube
futbol
21:00Clube Atlético Votuporanguense - Clube Atlético Juventus
futbol
21:00Atibaia - Bull Brasil
futbol
21:00Raja Casablanca - Mouloudia Club d'Oujda
futbol
21:00Meuselwitz - Einheit Rudolstadt
futbol
21:00Kapfenberger - Drassburg
futbol
21:00Lichtenberg 47 - Eintracht Mahlsdorf
tenis
21:00Leopold Zima - Christopher Heyman
futbol
21:15Meerbusch - Mönchengladbach 1894
futbol
21:30Dorense - Frei Paulistano
futbol
21:30Mettmann - Velbert
futbol
21:30Duisburger 1900 - SSVg Velbert
futbol
21:30Pesch 1956 - TuRU Düsseldorf
futbol
22:00Club Aurora - Club Bamin Real Potosí
futbol
22:00Guabirá - Always Ready
futbol
22:00Municipal Turrialba - Curridabat
futbol
22:00Barrio Mexico - Rosario
futbol
22:00Martín de San Juan - Sportivo Desamparados
tenis
22:00Alves/Olivieri - Whitehouse/Fox
tenis
22:00Arconada/Smith - Ayap/Manji
futbol
22:30Leicester City - West Ham United
futbol
22:30Tottenham Hotspur - Norwich City
futbol
22:30Glacis United - Boca Juniors Cebelitarık
futbol
22:30L'Entregu - Caudal Deportivo
futbol
22:30Leicester - West Ham (S SPORT HD)
futbol
22:45Juventus - Roma
futbol
22:45Club Brugge - Zulte Waregem
futbol
22:45Vitoria Guimaraes - Porto
futbol
22:45Charlton Athletic - Fulham
futbol
22:45Nottingham Forest - Reading
futbol
22:45Aberdeen - Motherwell
futbol
22:45Hibernian - Hamilton Academical
futbol
22:45Kilmarnock - Celtic
futbol
22:45Livingston - Johnstone
futbol
22:45Rangers - Mirren
futbol
22:45Ross County - Heart of Midlothian
futbol
22:45Ajax - Spakenburg
futbol
22:45Larkhall Athletic - Moneyfields
futbol
22:45Castleview - Leeds AFC Cork
futbol
22:45Monza Brianza 1912 - Aurora Pro Patria 1919
futbol
22:45Carrarese Calcio - Città di Pontedera
futbol
22:45Calcio Padova - Virtusvecomp Verona
futbol
22:45FeralpiSalò - Reggiana 1919
futbol
22:45Sambenedettese Calcio - Alma Juventus Fano 1906
futbol
22:45Vicenza Calcio - Modena
futbol
22:45Bari - Sicula Leonzio
futbol
22:45Reggina Calcio - Virtus Francavilla
futbol
22:45Ternana Calcio - Rieti
futbol
22:45Derry City - Finn Harps
tenis
22:45Royer/Furness - Walkow/Janowicz
futbol
22:45Kilmarnock - Celtic (spor SMART HD)
futbol
22:45Juventus - Roma (TRT Spor HD)
basketbol
22:45Joventut Badalona - Tofaş (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Stade de Reims - Paris Saint-Germain
futbol
23:00Tenerife - Real Valladolid
futbol
23:00Badalona - Granada
futbol
23:00Girona - Villarreal
futbol
23:00Real Sociedad - Espanyol
futbol
23:00Logroñés - Valencia
futbol
23:00Unionistas de Salamanca - Real Madrid
futbol
23:00Club Bolívar - Municipal De Vinto
futbol
23:00Novorizontino - Oeste Futebol Clube
futbol
23:00Reims - PSG (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:15Manchester United - Burnley
tenis
23:30Boltinskaya/Kudelova - Burillo Escorihuela/Lazaro Garcia
tenis
23:30Simion/Talaba - Arakawa/Contreras Gomez
tenis
23:30Udvardy/Hsu - Danilina/Mrdeza
tenis
23:30Yonehara/Hozumi - Ivanova/Mandlik
futbol
00:00Once Municipal - Municipal Limeño
futbol
00:00Limón - Herediano
futbol
00:00Universidad de Kosta Rika - Alajuelense
futbol
00:00Municipal Garabito - Consultants Moravia
futbol
00:00Municipal Santa - Sporting San Jose
futbol
00:00Santa Rosa Santa Cruz - Cofutpa
futbol
00:15Jocoro - Isidro Metapán
futbol
00:30Vencedor - Chalatenango
futbol
00:30Club Universidad de Şili - Colo-Colo
futbol
01:00Audax São Paulo Esporte Clube - Esporte Clube Taubaté
futbol
01:00Sertãozinho Futebol Clube - Portuguesa Santista
futbol
01:15Associação Atlética Internacional - Guarani
futbol
01:15Ituano Futebol Clube - Sociedade Esportiva Palmeiras
futbol
01:15Jose Oruro - Club Guaraní
futbol
01:30Vitoria Salvador - Jacobina Esporte Clube
futbol
01:30Jaragua - Anapolina
futbol
01:30Londrina Esporte Clube - Cianorte Futebol Clube
futbol
01:30Clube Atlético Penapolense - Associação Desportiva São Caetano
futbol
02:00Pelotas - Novo Hamburgo
futbol
02:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Caxias
futbol
02:00Ypiranga Futebol Clube - Luis
futbol
02:00Centro Esportivo Olhodaguense - Maceio
futbol
02:00Princesa do Solimões Esporte Clube - Penarol
futbol
02:00Tupynambás - Tombense
futbol
02:00Clube Atlético Paranaense - Parana Soccer Technical Center
futbol
02:00Cascavel - Operario Ferroviario
futbol
02:00Toledo Colônia Work - Uniao
futbol
02:00São Bernardo Futebol Clube - Sao Bento
futbol
02:00America Natal - Futebol Clube
futbol
02:00Flamengo - Altos
futbol
02:15Treze Futebol Clube - CSP
futbol
02:30Alagoinhas - Fluminense de Feira Futebol Clube
futbol
02:30Associação Desportiva Bahia de Feira - Atlanta Doce
futbol
02:30América Futebol Clube Minas Gerais - Associação Atlética Caldense
futbol
02:30Anápolis - Vila Nova
futbol
02:30CRAC - Goianésia Esporte Clube
futbol
02:30Goiania - Ipora
futbol
02:30Associação Portuguesa de Desportos - Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
tenis
03:00Alex Bolt - Dominic Thiem
tenis
03:00Aljaz Bedene - Ernests Gulbis
tenis
03:00Andreas Seppi - Stanislas Wawrinka
tenis
03:00David Goffin - Pierre-Hugues Herbert
tenis
03:00Egor Gerasimov - Alexander Zverev
tenis
03:00Gael Monfils - Karlovic
tenis
03:00Jaume Antoni Munar Clar - Alexei Popyrin
tenis
03:00Mikael Ymer - Karen Khachanov
tenis
03:00Nick Kyrgios - Gilles Simon
tenis
03:00Nikoloz Basilashvili - Fernando Verdasco
tenis
03:00Peter Gojowczyk - Pablo Carreno Busta
tenis
03:00Rafael Nadal - Federico Delbonis
tenis
03:00Taylor Harry Fritz - Kevin Anderson
tenis
03:00Yuichi Sugita - Andrey Rublev
tenis
03:00John Isner - Alejandro Tabilo
tenis
03:00Arina Rodionova - Kiki Bertens
tenis
03:00Belinda Bencic - Jelena Ostapenko
tenis
03:00Catherine Cartan Bellis - Karolina Muchova
tenis
03:00Danielle Rose Collins - Yulia Putintseva
tenis
03:00Donna Vekić - Alizé Cornet
tenis
03:00Elina Svitolina - Lauren Davis
tenis
03:00Garbine Muguruza - Ajla Tomljanovic
tenis
03:00Harriet Dart - Simona Halep
tenis
03:00Laura Siegemund - Karolina Pliskova
tenis
03:00Priscilla - Angelique Kerber
tenis
03:00Svetlana Kuznetsova - Camila Giorgi
tenis
03:00Zarina Diyas - Anna Blinkova
tenis
03:00Alexandrova/Bara - Guarachi/Christian
tenis
03:00Bellis/Vondrousova - Mertens/Sabalenka
tenis
03:00Blinkova/Wang - Kontaveit/Minella
tenis
03:00Cornet/Ferro - Diaz/Rybakina
tenis
03:00Duan/Zheng - Carter/Stefani
tenis
03:00Garcia-Perez/Sorribes Tormo - Adamczak/Srebotnik
tenis
03:00Hsieh/Strycova - Bouzkova/Zidansek
tenis
03:00Kravchuk/Pegula - Begu/Pliskova
tenis
03:00Krejcikova/Siniakova - Siegemund/Friedsam
tenis
03:00Kudermetova/Riske - Peng/Zhang
tenis
03:00Moore/Sharma - Barty/Goerges
tenis
03:00Muchova/Teichmann - Gauff/Mcnally
tenis
03:00Ninomiya/Hibino - Hradecka/Klepac
tenis
03:00Olaru/Jakupovic - Babos/Mladenovic
tenis
03:00Perez/Stosur - Arruabarrena/Jabeur
tenis
03:00Peschke/Schuurs - Stollar/Yastremskaya
tenis
03:00Sakkari/Tomljanovic - Dabrowski/Ostapenko
tenis
03:00Stojanovic/Jurak - Bondarenko/Krunic
tenis
03:00Townsend/Flipkens - Maria/Sevastova
tenis
03:00Uytvanck/Minnen - Aoyama/Shibahara
tenis
03:00Wu/Lee - Kenin/Mattek-Sands
tenis
03:00Zhu/Han - Kichenok/Mirza
tenis
03:00Arends/Berankis - Melzer/Roger-Vasselin
tenis
03:00Barrere/Mannarino - Tiafoe/Humbert
tenis
03:00Cacic/Lajovic - Gonzalez/Martin
tenis
03:00Demoliner/Middelkoop - Sandgren/Withrow
tenis
03:00Duckworth/Polmans - O'Connell/Harris
tenis
03:00Duran/Schwartzman - Kubot/Melo
tenis
03:00Hurkacz/Pospisil - Marray/Skupski
tenis
03:00Kwon/Millman - Gonzalez/Skupski
tenis
03:00Lindstedt/Chardy - Cuevas/Pella
tenis
03:00Maheu/Herbert - Bolelli/Paire
tenis
03:00Paul/Fritz - Cabal/Munar
tenis
03:00Pavic/Soares - Bambridge/Mclachlan
tenis
03:00Ram/Salisbury - Norrie/Fucsovics
tenis
03:00Thompson/Hewitt - Nam/Song
tenis
03:00Johnson/Querrey - Albot/Molchanov
futbol
03:00Guadalupe - Carlos
futbol
03:30São Paulo - Agua Santa
futbol
03:30Progreso - Barcelona Sporting Club
futbol
04:00Cafetaleros de Chiapas - Monarcas Morelia
futbol
04:00Club Celaya - Monterrey
futbol
05:00Cartaginés - Grecia
futbol
05:00Deportivo Saprissa - Municipal Pérez Zeledón
basketbol
05:30NO Pelicans - SA Spurs (S SPORT HD)
futbol
06:00Atlas - Deportivo Toluca
futbol
06:00Club Santos Laguna - Club Universidad Nacional
tenis
06:00Denis Istomin - Federico Gaio
tenis
06:00Ramkumar Ramanathan - Soeda
tenis
06:00Evgeny Karlovskiy - Daniel Altmaier
tenis
06:00Lammons/Huey - Gong/Zhang
futbol
12:15Jawalakhel - Armed Police Force
futbol
14:00Yeni Malatyaspor - Sivasspor
futbol
14:00Y.Malatyaspor - Sivasspor (A Spor HD)
futbol
17:00Denizlispor - Trabzonspor
futbol
17:00Chennaiyin - Jamshedpur
futbol
17:00Denizlispor - Trabzonspor (A Spor HD)
futbol
17:30Khor Fakkan - Ain
futbol
18:15Asteras Tripolis - Panionios
futbol
20:00Ajman Club - Jazira Club
futbol
20:00Gubbio 1910 - Triestina Calcio
futbol
20:00Lamia - PAOK
basketbol
20:00Zenit Basket - Olympiakos (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
20:00CSKA Moskova - Valencia Basket (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:30Galatasaray - Çaykur Rizespor
futbol
20:30IJsselmeervogels - Ahead Eagles
futbol
20:30Aris - Skoda Xanthi
futbol
20:30Galatasaray - Ç.Rizespor (A Spor HD)
futbol
21:00Ebro - Leganés
futbol
21:00Mirandés - Celta de Vigo
futbol
21:00Ittihad Riadi Tanger - Safi
futbol
21:45Ungmennafélag Njarðvíkur - Ungmennafélagið Afturelding
futbol
22:00Béziers - Dunkerque
futbol
22:30College 1975 - Europa Point
basketbol
22:30Bayern Münih - Maccabi FOX (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Tranmere Rovers - Watford
futbol
22:45Royal Antwerp - Kortrijk
futbol
22:45Breda - Eindhoven
futbol
22:45Piacenza Calcio 1919 - Union ArzignanoChiampo
futbol
23:00Wolverhampton - Liverpool
futbol
23:00Badajoz - Eibar
futbol
23:00Cultural y Deportiva Leonesa - Atletico Madrid
futbol
23:00Rayo Vallecano - Real Betis
futbol
23:00Dublin University - United
futbol
23:00Francis - Sutton Sportslink
futbol
23:00Wolves - Liverpool (S SPORT HD)
basketbol
23:00Barcelona - Kızılyıldız (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
23:00Baskonia - Khimki Moskova (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
01:00Associação Atlética Ponte Preta - Sant Andreu Sao Paulo
futbol
01:15Santos - Clube Atletico Bragantino
futbol
03:00Santos de Guápiles - Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
futbol
03:30Sport Club Corinthians Paulista - Botafogo FC Ribeirao Preto
futbol
03:45Deportes Tolima - Independiente Medellín
basketbol
04:00Brooklyn Nets - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
07:00Oregon State - UCLA (S SPORT 2 HD)
futbol
09:15Wellington Phoenix - Newcastle Jets
futbol
09:15Manang Marshyangdi - Saraswoti Youth
futbol
11:30Melbourne Victory - Sydney
futbol
12:15Chyasal Youth - Brigade Boys
futbol
16:30Cape Town City - Black Leopards
futbol
17:00Hyderabad - Mumbai City
futbol
19:00Akhisar Belediyespor - Bursaspor
futbol
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Gençlerbirliği - Gaziantep
futbol
20:00Quevilly - Pau
futbol
20:00Ethnikos Achna - Paphos
futbol
20:00Gençlerbirliği - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:45Fenerbahçe Beko - Olimpia Milano (beIN SPORTS HABER HD)
futbol
21:00Hansa Rostock - Hallescher
futbol
21:00SuperSport United - Chippa United
basketbol
21:00Zalgiris Kaunas - Alba Berlin (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00Utrecht - Haag
futbol
22:00Auxerre - Sochaux-Montbéliard
futbol
22:00Lorient - Nancy
futbol
22:00Grenoble Foot 38 - Chambly
futbol
22:00Châteauroux - Chamois Niortais
futbol
22:00Paris - Rodez Aveyron Football
futbol
22:00Stade Malherbe Caen - Ajaccio
futbol
22:00Orléans - Avant de Guingamp
futbol
22:00Valenciennes - Mans
futbol
22:00Lyon-Duchère - Villefranche
futbol
22:00Bastia-Borgo - Avranches
futbol
22:00Boulogne - Créteil-Lusitanos
futbol
22:00Red Star Saint-Ouen - Bourg-Péronnas
futbol
22:00Gazélec Ajaccio - Toulon
futbol
22:00Le - Concarneau
futbol
22:00Cholet - Stade Lavallois
futbol
22:00Graafschap - Maastricht
futbol
22:00Dordrecht - Eindhoven
futbol
22:00Helmond Sport - Den Bosch
futbol
22:00Roda JC Kerkrade - Volendam
futbol
22:00Telstar - FC
futbol
22:05Dunfermline Athletic - Dundee
futbol
22:30Borussia Dortmund - Köln
futbol
22:30Standard Liège - Oostende
futbol
22:30Liffey Wanderers - Crumlin United
futbol
22:30B.Dortmund - Köln (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:30Panathinaikos - Asvel Villeurbanne (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:45Nice - Stade Rennais
futbol
22:45Brescia Calcio - Milan
futbol
22:45Sunderland - Doncaster Rovers
futbol
22:45Firhouse Clover - Newbridge Town
futbol
22:45Nice - Rennes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:45Sunderland - Doncaster (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:45Brescia - Milan (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Osasuna - Levante
futbol
23:00Northampton Town - Derby County
futbol
23:00Queens Park Rangers - Sheffield Wednesday
futbol
23:00Cádiz - Racing de Santander
futbol
23:00Empoli - ChievoVerona
futbol
23:00Ratoath Harps - Castleknock Celtic
futbol
23:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)
basketbol
23:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
23:00Real Madrid - Anadolu Efes (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:35Aldosivi - Club Atlético Lanús
futbol
01:40Gimnasia y Esgrima La Plata - Club Atlético Vélez Sársfield
futbol
02:00Rionegro Aguilas - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
futbol
03:45Rosario Central - Club Atlético Huracán
futbol
03:45Union de Santa - Argentinos Juniors
futbol
04:00Puebla - Querétaro
futbol
04:05Once Caldas - Club Independiente Santa
futbol
06:10Club Tijuana - Club América
futbol
09:00Central Coast Mariners Academy - Brisbane Roar
futbol
11:30Melbourne City - Perth Glory
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
13:00Elazığ Öİ - Çankaya Üni. (tivibu SPOR HD)
futbol
14:00Kayserispor - Ankaragücü
futbol
14:00Honka - HIFK
futbol
14:00Giresunspor - Ümraniyespor
futbol
14:00Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Kayserispor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:30HJK - Turun Palloseura
futbol
15:00Espanyol - Athletic Bilbao
futbol
15:00Lahti - Ilves
futbol
15:00RoPS - Seinajoen Jalkapallokerho
futbol
15:00Espanyol - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
basketbol
15:15İTÜ - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Haka - Kuopion Palloseura
futbol
15:45Brentford - Leicester City
futbol
16:00Magdeburg - Zwickau
futbol
16:00Chemnitzer - Viktoria Köln
futbol
16:00Carl Zeiss Jena - Preußen Münster
futbol
16:00Duisburg - Ingolstadt 04
futbol
16:00Meppen - Waldhof Mannheim
futbol
16:00Würzburger Kickers - SpVgg Unterhaching
futbol
16:00Hapoel Kfar Saba - Hapoel Tel Aviv
futbol
16:15Inter Turku - Mariehamn
futbol
16:30Osmanlı Spor - Keçiörengücü
futbol
16:30Lamontville Golden Arrows - Kaizer Chiefs
futbol
16:30Stellenbosch - Polokwane City
futbol
16:30Moroka Swallows - Free State Stars
futbol
16:30Sporting - University of Pretoria
futbol
16:30Uthongathi - Real Kings
futbol
16:30Osmanlıspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:55Ferencvárosi - Paksi
futbol
17:00SPAL - Bologna 1909
futbol
17:00Kasımpaşa - Alanyaspor
futbol
17:00Lens - Clermont Foot
futbol
17:00Pisa 1909 - Juve Stabia
futbol
17:00Cittadella - Benevento Calcio
futbol
17:00Virtus Entella - Cremonese
futbol
17:00Pordenone Calcio - Delfino Pescara 1936
futbol
17:00Jomo Cosmos - Stars
futbol
17:00Royal Eagles - Ajax Cape Town
futbol
17:00Steenberg United - Cape Umoya
futbol
17:00FC - Kerala Blasters
futbol
17:00Cobh Wanderers - Rockmount
futbol
17:00College Corinthians - Douglas Hall
futbol
17:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Spal - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Lens - Clermont (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:30Borussia Mönchengladbach - Mainz 05
futbol
17:30Eintracht Frankfurt - Leipzig
futbol
17:30Freiburg - Paderborn 07
futbol
17:30Union Berlin - Augsburg
futbol
17:30Wolfsburg - Hertha
futbol
17:30E.Frankfurt - Leipzig (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Valencia - Barcelona
futbol
18:00Burnley - Norwich City
futbol
18:00Coventry City - Birmingham City
futbol
18:00Millwall - Sheffield United
futbol
18:00Newcastle United - Oxford United
futbol
18:00Portsmouth - Barnsley
futbol
18:00Reading - Cardiff City
futbol
18:00Southampton - Tottenham Hotspur
futbol
18:00West Ham United - West Bromwich Albion
futbol
18:00Stoke City - Swansea City
futbol
18:00Arbroath - Partick Thistle
futbol
18:00United - Inverness
futbol
18:00Dundee United - Greenock Morton
futbol
18:00Queen of the South - Alloa Athletic
futbol
18:00Celtic - Ross County
futbol
18:00Hamilton Academical - Livingston
futbol
18:00Motherwell - Hibernian
futbol
18:00Johnstone - Kilmarnock
futbol
18:00Huesca - Lugo
futbol
18:00Sporting de Gijón - Fuenlabrada
futbol
18:00Blackpool - Tranmere Rovers
futbol
18:00Bristol Rovers - Fleetwood Town
futbol
18:00Burton Albion - Accrington Stanley
futbol
18:00Ipswich Town - Lincoln City
futbol
18:00Peterborough United - Rotherham United
futbol
18:00Rochdale - Gillingham
futbol
18:00Carlisle United - Walsall
futbol
18:00Crawley Town - Grimsby Town
futbol
18:00Exeter City - Colchester United
futbol
18:00Leyton Orient - Newport County
futbol
18:00Macclesfield Town - Forest Green Rovers
futbol
18:00Mansfield Town - Bradford City
futbol
18:00Morecambe - Cambridge United
futbol
18:00Salford City - Oldham Athletic
futbol
18:00Scunthorpe United - Crewe Alexandra
futbol
18:00Stevenage - Plymouth Argyle
futbol
18:00Swindon Town - Port Vale
futbol
18:00Billericay Town - Tonbridge Angels
futbol
18:00Braintree Town - Slough Town
futbol
18:00Chippenham Town - Havant & Waterlooville
futbol
18:00Dartford - Dulwich Hamlet
futbol
18:00Eastbourne Borough - Concord Rangers
futbol
18:00Hampton & Richmond Borough - Albans
futbol
18:00Hemel Hempstead Town - Welling United
futbol
18:00Hungerford Town - Chelmsford City
futbol
18:00Maidstone United - Oxford City
futbol
18:00Wealdstone - Bath City
futbol
18:00Weymouth - Dorking Wanderers
futbol
18:00Alfreton Town - Gateshead
futbol
18:00Altrincham - Bradford Park Avenue
futbol
18:00Boston United - Kidderminster Harriers
futbol
18:00Brackley Town - Guiseley
futbol
18:00Chester - Darlington
futbol
18:00Farsley Celtic - Telford United
futbol
18:00Gloucester City - Southport
futbol
18:00Hereford - Curzon Ashton
futbol
18:00Spennymoor Town - Leamington
futbol
18:00York City - Kettering Town
futbol
18:00Boreham Wood - Barrow
futbol
18:00Bromley - Barnet
futbol
18:00Chesterfield - Fylde